• DUNA Aspirator KATAREK standard

47.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak

Aspirator Katarek Standard podłączany jest do domowego odkurzacza o mocy 800–1800W.

Zredukowana, jednostajna siła ssąca sprawia, że jest on znacznie skuteczniejszy w porównaniu z ustnymi aspiratorami oraz tradycyjnymi gruszkami. Dzięki aspiratorowi Katarek Standard skutecznie i szybko pozbędziesz się wydzieliny z noska malca, przynosząc mu natychmiastową ulgę.

Cały proces odciągania wydzieliny jest całkowicie bezpieczny dla każdego dziecka, już od pierwszego dnia życia. Katarek Standard posiada dwie końcówki pozwalające na stosowanie go u dwójki dzieci jednocześnie.

Aspirator Katarek Standard doskonale sprawdza się również u osób niepełnosprawnych i niewspółpracujących, gdzie wspomaga codzienną ich pielęgnację i opiekę.

 
Wymiary: 195 x 101 x 40 mm (pudełko)


Zawartość pudełka:
1 x Aspirator
2 x Końcówka
1 x Szczoteczka

 

Sposób stosowania:

Zaaplikuj do noska Malucha kilka kropli soli fizjologicznej, która rozrzedzi wydzielinę, a tym samym usprawni aspirację. Podłącz aspirator do rury odkurzacza i uruchom domowe urządzenie. Końcówkę przyłóż na kilka sekund do każdej z dziurek i… gotowe! Wykorzystaj pozostałą w ampułce sól fizjologiczną – ponownie wprowadź kilka kropli do noska, żeby nawilżyć jego błonę śluzową, a tym samym przyspieszyć regenerację.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Opinie o tym produkcie
gagatki.eu Reviews with ekomi-pl.com