• O nas

GaGatki to polska marka odzieżowa dedykowana niemowlętom oraz dzieciom, która powstała w połowie 2020r.

Bardzo zależało nam, aby od samego początku stworzyć dla Was inspirującą, wyjątkową i szeroką ofertę ubranek dla niemowląt. Początkowo nawiązaliśmy współpracę z doświadczonym projektantem, który zaproponował nam kilka swoich wzorów pajacyków i na tej podstawie stworzyliśmy naszą pierwotną ofertę. 

Dziś rozwijamy się szybciej i doskonalimy nasze umiejętności. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zaczęliśmy samodzielnie projektować nowe ubranka i z każdym miesiącem staramy się, aby nasza oferta była coraz bogatsza we wzory, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Większość produktów w naszej ofercie to ubranka ze 100% bawełny, która jest najlepszym materiałem dla wrażliwej skóry dzieci. Ubranka mają wygodne kroje, zapinanie, nie wymagają specjalnych warunków prania.

Oferta naszego sklepu jest również coraz bardziej różnorodna – znajdziecie u nas również pieluszki, kocyki, butelki, smoczki, zabawki dla niemowląt oraz różnorodne akcesoria niezbędne w ich codziennym żywieniu i pielęgnacji. W miarę czasu będziemy starali się dać Wam możliwość zaopatrzenia się u nas we wszystkie produkty niezbędne do funkcjonowania w pierwszych latach życia dziecka. 

Założyciele
Małżeństwo, a przede wszystkim - rodzice. Wiemy, że wychowanie dzieci to wielka odpowiedzialność i często trudne zadanie, dlatego pragniemy maksymalnie je dla Was ułatwić. Produkty, które Wam oferujemy sami testujemy każdego dnia. Niektóre rzeczy przestaliśmy sprzedawać, dlatego, że uznaliśmy je za niepraktyczne lub słabej jakości, podczas użytkowania. Wierzymy, że dzięki tym prywatnym doświadczeniom tworzymy ofertę sklepu z najlepszymi produktami na rynku. Jednocześnie chętnie przysłuchujemy się Waszym głosom, śledząc fora i grupy dla rodziców. 

zalozyciele-gagatki-eu.jpg

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i sugestie. Jeżeli macie uwagi dotyczące naszych produktów, funkcjonowania sklepu, bądź też chcielibyście zgłosić, o co moglibyśmy go wzbogacić, prosimy o kontakt! Jesteśmy dostępni na facebook'u, instagramie oraz mailowo: sklep@gagatki.eu