Pierwszy rok życia Twojego dziecka to piękny czas. Już w ciąży z pewnością z radością planujesz (lub planowałaś), co kupić dla swojego dziecka. Wybór produktów jest ogromny i chwilami może pewnie przytłaczać. Wierzymy jednak, że w tym szczególnym czasie warto zaufać instynktowi i wybrać ubranka, które po prostu naprawdę Ci się spodobają.

        W letnio-jesiennej kolekcji GaGatki mamy dla Was sporo nowych wzorów pajacyków niemowlęcych i body. Postanowiliśmy zaprezentować Wam poniżej kilka nowych wzorów do wyprawki dla niemowlaka, dzieląc je rodzajami:

1. Ubranka na roczek dla chłopczyka i dziewczynki


W nowej kolekcji po raz pierwszy stworzyliśmy ubranka dedykowane na ten właśnie wyjątkowy dzień. Do wyboru z tej serii macie: body z krótkim rękawem, body z długim rękawem i pajacyk niemowlęcy.
Stworzyliśmy dwa osobne wzory: niebieski dla chłopców i różowy dla dziewczynek.
Body na roczek dla dziewczynki   Body na roczek dla chłopca

2. Pajacyki rozpinane na całej wysokości
 
Zauważyliśmy, że bardzo chętnie sięgacie właśnie po taki rodzaj pajacyków, ponieważ są one najwygodniejsze w ubieraniu dzieci, które głównie leżą. Mamy dla Was między innymi:
  • Pajacyk Córusia Tatusia, ponieważ niemal każda mała dziewczynka staje się w sekundę po urodzeniu – oczkiem w głowie swojego dumnego ojca
Pajacyk Córeczka Tatusia
  • Pajacyk Autka, dla małych przyszłych kierowców. Z doświadczenia wiemy, że już około drugiego, trzeciego roku życia, autka stają się ulubionymi zabawkami wielu chłopców.
Pajacyk niemowlęcy rozpinany AUTKA
  • Pajacyk Jeżyki – uniwersalny wzór, nieco już nawiązujący do jesieni, o pięknej niebiesko-żółtej, bardzo wesołej kolorystyce.
Pajacyk rozpinany dla niemowląt JEŻYKI

3. Pajacyki imitujące bluzeczkę i spodenki

Są takie okazje, gdy chciałabyś, żeby Twój bobas wyglądał elegancko i taki pajacyk świetnie się do tego sprawdza. Maluch wygląda w nim jak w ślicznym komplecie. Ty tymczasem masz niesamowitą wygodę – ubierasz go w jednoczęściowy strój, gdzie plecki są bezpiecznie osłonięte, a do zmiany pieluszki nie musisz ściągać spodenek, tylko rozpinasz napki od kroczku w dół.
W najnowszej kolekcji mamy w tym stylu 2 nowe wzorki:
  • PANDA – tutaj do kompletu dodaliśmy jeszcze wesołą, rozciągliwą czapeczkę w paski
Pajacyk niemowlęcy z czapeczką w paski PANDA
  • SÓWKA - Kolor ze spodenek przenieśliśmy również na mankiety i kołnierzyk, dzięki czemu ubranko wygląda również jak śliczny komplet 
Pajacyk niemowlęcy SÓWKA (bluzka+spodenki)

4. Klasyczny pajacyk-rampers w wielu kolorach

I wisienka na torcie – Pajacyk niemowlęcy LISKI W ZIELENI. Dzięki temu, że pajacyk nie jest zapinany wzór pięknie prezentuje się na większej powierzchni pajacyka. Kolor jest również bardzo uniwersalny – dla chłopców i dziewczynek.

Pajacyk niemowlęcy LISKI W ZIELENI