Krystian to wyjątkowy nastolatek, przypadek, który zdarza się tak rzadko, że ciężko w niego uwierzyć. A jednak – chłopiec zupełnie nie odczuwa bólu.

Mogłoby się wydawać, że jest to coś dobrego. Niestety – odczuwanie bólu chroni nas w wielu sytuacjach, informuje o tym, co dzieje się z naszym organizmem. Krystian nie zauważa, że złamał nadgarstek – dopiero jego rodzice dostrzegają, że ręka nie wygląda tak jak powinna.  Przeszedł już w życiu sporo obrażeń, zdecydowanie więcej niż inne dzieci w jego wieku. Brak odczuwania bólu sprawia, że nie jest w stanie sam odpowiednio ochronić się przed kolejnymi urazami.
Jego stawy kolanowe są ogromnie zniszczone, a w czasie zabiegu wszczepiania płytki, która miała zapobiec dalszej destrukcji okazało się, że jest gorzej niż sądzono.


Jedyną osobą na świecie, która potrafi jeszcze dać nam nadzieję, okazał się dr Feldman z USA. Spotkaliśmy go 17.02.2020r. podczas jego wizyty w Polsce i zgodził się zająć nogą Krystiana w maju i zaproponował rekonstrukcję kolana. To ostateczny termin, zanim dla synka będzie za późno. Wiąże się on jednak z koniecznością zebrania w błyskawicznym tempie ogromnej sumy pieniędzy. Dlatego uruchomiliśmy kolejną zbiórkę na Siepomaga i raz jeszcze prosimy o ratunek!” Żaneta, mama Krystiana
 
Krystianowi można pomóc poprzez wpłatę na stronie zbiórki:

Na FB utworzono również grupę licytacyjną:
https://www.facebook.com/groups/411879353363786/?ref=share