• Sets

 

Komplety dla dziewczynek to gotowe zestawy dwóch lub więcej elementów ubraniowych, które idealnie do siebie pasują. W komplecie niemowlęcym ubranka są dopasowane do siebie krojem, kolorami, wzorami oraz materiałem. Komplety dla dzieci zwykle są obszywane tymi samymi lamówkami, czy nićmi. Dzięki temu tworzą idealny strój. Posiadanie w szafie kilku kompletów dla dziewczynki zaoszczędzi rodzicom poszukiwania odpowiednich zestawień w szafie. Kiedy trzeba szybko przebrać dziecko często nie ma czasu na zastanawianie się, co ze sobą skompletować. Komplety niemowlęce są wówczas idealnym, pierwszym wyborem.

Komplet jest fajnym pomysłem jako ubranko dla noworodka na wyjście ze szpitala, a później na wyjścia na spacery, do lekarza, czy do rodziny i znajomych.

Kupując komplet niemowlęcy można zwykle zaoszczędzić pieniądze, ponieważ te same ubranka kupowane pojedynczo przeważnie okazują się droższe. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby elementu zestawu dzielić i kompletować z innymi rzeczami, które posiadamy w szafie niemowlaka.

 

W kompletach dla dziewczynki znajdziemy zwykle body lub koszulkę oraz półśpiochy, spodnie, spódniczkę. W niektórych kompletach mogą znaleźć się również śpiochy, kaftaniki, czapki, apaszki, opaski a nawet rajtuzki, skarpetki czy buciki.

  • Parameters