• Rompers

Pajacyki niemowlęce dla chłopców

Pajacyki niemowlęce to najpopularniejsza część ubioru dla dzieci w wieku 0-2 lat. Sprawdzają się idealnie jako piżamka dla dziecka do spania, ale też jako wygodne ubranko dla niemowlaka na dzień. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór pajacyków niemowlęcych – zarówno najbardziej klasyczne pajacyki, rozpinane na całej wysokości od szyi dziecka do dołu nóżek z zakrytymi stópkami, jak i inne kombinacje.

  • Parameters

 

Coraz większą popularnością cieszą się pajacyki niemowlęce bez zakrytych stópek, nazywane też czasem z angielskiego rampersami. Ten typ pajacyków niemowlęcych fajnie sprawdza się dla dzieci, które zaczynają raczkować i chodzić, ponieważ nie krępuje ruchu nóżek. Dla noworodków i niemowląt w pierwszych miesiącach również będzie to fajne ubranko, ponieważ można pozostawić stópki gołe, kiedy jest ciepło, dzięki czemu dziecko ma możliwość łatwiejszego poznawania swojego ciała. Jest to bardzo ważne, aby miało taką możliwość przynajmniej od czasu do czasu, ponieważ wpływa to na jego umiejętności sensoryczne. W razie potrzeby można również ubrać do takiego pajaca dla niemowląt – skarpetki, dostosowując ich grubość do aktualnej temperatury i potrzeb dziecka. Dzięki odkrytym stópkom w takim pajacyku niemowlęcym łatwiejsze jest też ubieranie dziecka, ponieważ rozpięcie jest wówczas doprowadzone do samego dołu pajacyka i można przełożyć go przez głowę jak koszulkę albo wciągnąć od dołu przez nóżki.

Pajacyki niemowlęce typu rampers również znajdziecie u nas w różnych wariacjach: rozpinane na całej wysokości albo od kroczku w dół i na ramieniu. Niektóre z pajacyków mają również kapturki, chroniące głowę dziecka np. po kąpieli, czy przy wyjściu na zewnątrz. W ofercie sklepu są też pajacyki na zamek ekspresowy. Pajacyki na suwak są bardzo wygodne z uwagi na szybkość zapinania i rozpinania.

Pajacyki dla chłopców w naszym sklepie są zazwyczaj wykonane z 100% bawełny o różnej gramaturze, dzięki czemu znajdziecie coś na każdą porę roku i każdą okazję. 

W sklepie pojawiają się często również cieplejsze pajace welurowe dla dzieci.

Jeśli chodzi o wzory to również wybór jest szeroki. Dla chłopców mamy całą kolekcję Mały Elegant, w której znajdują się pajacyki idealnie na takie okazje jak chrzest, roczek, wesele, Wielkanoc, Boże Narodzenie, czy każda inna uroczystość rodzinna.

Dodatkowo znajdziecie pajacyki dla chłopców z napisami, kolorowymi nadrukami, dużą kolekcję pajacyków z motywami zwierzątek, a także prostsze pajacyki jednokolorowe typu basic.