• Pajacyk dla niemowlaka GaGatki - Leśne Zwierzęta 56-62

Rozmiar
Wariant
59.90 -30% 41.93
By the end of the promotion left :
Lowest price in the last 30 days:
43.13
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 8
Orlen Paczka 8
The Availability Of 43 opak

Pajacyk niemowlęcy z kolekcji 2023 - Leśne Zwierzęta

Wzór tego pajacyka to esencja polskiego lasu. Wasze wybory w naszym sklepie co roku utwierdzają nas w przekonaniu, że uwielbiacie wzory ze spotykanymi na co dzień w polskich lasach, dzikimi zwierzętami. Dlatego tym razem pajac z pięknym nadrukiem, który spodoba się nie tylko rodzicom, ale również dzieciom! Kolory zwierzątek są dość kontrastowe, więc obejrzą je nawet najmłodsi. Dla starszego niemowlaka ten pajac to świetna "zabawka" do poznawania wyglądu i nazw zwierząt. 

image

Sam krój to wizualne połączenie bluzeczka-spodenki, które dodaje elegancji do zwykłego, wygodnego pajaca. 

W rozmiarach 56-62 zdecydowaliśmy się na pajacyki z zakrytymi stópkami, a w większych na pajace typu rampers, ze ściągaczami w kostkach. Dla maluszków (56-62) zapięcie przy główce jest zaprojektowane po obu stronach, tak, aby przekładanie pajaca nie sprawiało problemu. Od kroczku do samych stópek pajac jest rozpinany na obu nóżkach. Nie czeka Cię więc żadna skomplikowana niemowlęca gimnastyka z wyjmowaniem nóżek w czasie zmiany pieluch. 

image

Rękawki są na tyle szerokie, że również przekładanie rączek nie sprawi Ci problemu. W dodatku na ich końcach wszyte są ściągacze, dzięki czemu bez problemu rozszerzysz je dłonią przy ubieraniu. 

A do tego wszystkiego, najlepszy na świecie materiał: 100% bawełna. 

Podsumowując - ten pajac to: bajeczne kolory, elegancja, Twoja wygoda i komfort Twojego dziecka. 


There is currently no comments or ratings for this product.