• Onesie

Body niemowlęce to jeden z podstawowych elementów dziecięcej garderoby. Zastępuje koszulkę, jest jednak dużo lepsze niż koszulka, zwłaszcza w przypadku dzieci leżących. Dzięki zapięciom w kroczku nie przesuwa się i plecki oraz brzuszek dziecka są cały czas zakryte. 

Nasze bodziaki dla dziewczynek są wykonywane z bezpiecznych dla niemowlaka materiałów, w większości ze 100% bawełny. Oprócz zapięcia w kroczku mają napki lub zakładki przy szyjce, dzięki czemu przekładanie główki jest łatwiejsze. W naszej ofercie znajdziecie również bardzo popularne body kopertowe, czy też body rozpinane na całej wysokości (bez zawijania w kopertę). 

Body dziewczęce dostępne są w naszym sklepie w wersjach zarówno z krótkim i długim rękawem, znajdziesz u nas bodziaki gładkie, jednokolorowe typu basic, a także wesołe w różne, piękne wzory. Kolorystyka body, którą proponujemy jest zróżnicowana - od jasnych, neutralnych barw do wyrazistych kolorów i wzorów.

Body może być również przekładane przez głowę jak koszulka - wówczas, aby ubieranie dziecka było łatwiejsze, body szyte jest z zapięciem na ramieniu na napki albo z zakładkami na szyi, które znacznie powiększają otwór na głowę w czasie zakładania. 

  • Parameters