• Butelka Tomee Tippee Closer to Nature 150ml

31.90
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak

TOMEE TIPPEE Butelka 150ml 42240079

Etap rozwoju: 0-12 miesięcy

Pojemność: 150ml

Zawartość zestawu: Butelka 1szt.

Smoczek: W kształcie sutka, ułatwia przysysanie

Konstrukcja butelki: Zawiera zawór antykolkowy

Materiał butelki: Polipropylen (bez bisfenolu A)

Materiał smoczka: Silikon (bez bisfenolu A)

Szczególnie polecana dla niemowląt karmionych piersią. 

Perfekcyjnie wyprofilowany smoczek

image

Butelka Closer to Nature została wyposażona w smoczek o unikalnym kształcie, który naśladuje giętkość, elastyczność i ruchy kobiecej piersi. Możesz mieć pewność, że Twój maluch ją zaakceptuje. 

Zawór antykolkowy

image

Smoczek Closer to Nature z zaworem antykolkowym usuwa nadmiar powietrza, aby dziecko połykało jak najwięcej mleka i jak najmniej powietrza. 

 

 

 

CZYSZCZENIE

Przed pierwszym użyciem produkt należy umyć. Przed każdym użyciem produkt należy umyć. Produkt należy umyć bezpośrednio po użyciu. Umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu i opłukać czystą wodą lub umyć w zmywarce do naczyń (tylko górna szuflada). Do czyszczenia nie stosować rozpuszczalników bądź żrących środków chemicznych. Nie dopuszczać do zetknięcia się produktu z żywnością zawierającą olej (np. sosy pomidorowe lub robione na bazie oleju), ponieważ spowoduje to zabarwienie produktu. Podczas mycia nie wywracać smoczka na lewą stronę. Może to spowodować jego uszkodzenie. Należy użyć szczoteczki do smoczków.

STERYLIZACJA

Przed pierwszym użyciem smoczek należy wygotować przez 5 minut. Jest to konieczne ze względów higienicznych. Można przeprowadzać sterylizację parą (przy pomocy urządzeń elektrycznych lub mikrofali), wrzątku lub zimnej wody z użyciem środka czyszczącego w płynie/tabletkach.

1. Po każdym użyciu butelki należy ją rozmontować.

2. Wszystkie części dokładnie umyć w gorącej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń.

3. Wypłukać wszystkie części czystą wodą.

4. Po wypłukaniu ponownie złożyć nakrętkę mocującą i smoczek.

5. Po sterylizacji smoczek można wyjąć ze sterylizatora trzymając za nakrętkę. Dzięki możliwości sterylizowania smoczka połączone go z nakrętką możemy w wygodny sposób założyć smoczek na butelkę bez konieczności dotykania go.

SKŁADANIE NAKRĘTKI I SMOCZKA

a. Nowy smoczek i nakrętka mocująca firmy Tommee Tippee są większe niż inne smoczki, dlatego podczas ich składania należy zachować szczególną uwagę, by umieścić smoczek w odpowiedniej pozycji.

b. Najlepszym sposobem poprawnego złożenia smoczka i nakrętki jest ostrożne przeciągnięcie smoczka przez otwór w nakrętce (przez pociąganie smoczka w różnych kierunkach), tak by jego wypukły, silikonowy brzeg w całości przykrył z góry nakrętkę. Stykające się ze sobą części smoczka i nakrętki powinny znajdować się w równej linii. Składanie może początkowo wydawać się trudne, ale po nabraniu wprawy nowy smoczek firmy Tommee Tippee składa się równie łatwo, jak tradycyjne smoczki.

UŻYWANIE I PRZECHOWYWANIE

Przed każdym użyciem smoczek należy dokładnie obejrzeć i porozciągać na wszystkie strony. W przypadku zauważenia pierwszych śladów zużycia lub osłabienia smoczek należy natychmiast wyrzucić. Nie przechowywać ani nie zostawiać w miejscach bezpośrednio nasłonecznionych lub w pobliżu źródła ciepła. Nie przechowywać w pobliżu rozpuszczalników bądź żrących środków chemicznych. Nie wolno również dopuścić, by produkt zetknął się z tego rodzaju środkami. Nie nadaje się do stosowania w tradycyjnym piekarniku ani w kuchence mikrofalowej z włączonym grillem. Nie używane w danym momencie elementy należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Smoczka nie należy zostawiać w miejscach bezpośrednio nasłonecznionych ani w pobliżu źródła ciepła; nie należy go też zamaczać w środku odkażającym (roztworze do sterylizacji) na czas dłuższy niż jest to zalecane przez producenta, ponieważ może to spowodować osłabienie gumki. Ze względów higienicznych oraz bezpieczeństwa zaleca się, żeby smoczek do karmienia wymieniać co najmniej raz na dwa miesiące. Nie podgrzewać zamkniętej butelki w kuchence mikrofalowej. Zdjąć smoczek, pierścień i nakrętkę.

There is currently no comments or ratings for this product.